Kdy tvoříme

KERAMIKA 2017/2018 – rozdělení do skupin

1.skupina

27.9.,18.10.,8.11.,29.11.,10.1.,31.1.,28.2.,21.3.,11.4.,2.5.,23.5.

17:00 – 17:50 hodin                               18:00-18:50 hodin

Rybnikář Erik                                           Kučera Tobiáš

Vaněk Josef                                             Vaněk David

Ostrožík Štěpán                                       Zlomek Filip

Hrabal Vítek                                            Halík Richard

Šimek David                                            Šimek Daniel

Soukeník Přemysl                                    Halík Roman

Růžička Max                                            Halík Adam

.                                                             Mikéska David

17:00–18:50 hod. Zlomková Kristýna, Dufková Kristýna, Mahel Vojtěch

********************************************************************

2.skupina

4.10.,25.10.,15.11.,6.12.,17.1.,7.2.,7.3.,28.3.,18.4.,9.5.,30.5.

17:00 – 17:50 hodin                               18:00-18:50 hodin

Vaňková Sabina                                      Mančík Jakub

Pomykalová Veronika                              Uhrová Karolína

Popelková Lejla                                      Mitáčková Kristýna

Oborná Lucie                                          Mitáček Marek

Vávrová Adéla                                        Jančová Vendula

Gregůrková Karolína                               Jančová Barbora

Řeháková Sofie                                      Jančová Tereza

Leopoldová Nela                                    Kadašiová Jana

Dufková Adéla

********************************************************************

3.skupina

11.10.,1.11.,22.11.,13.12.,24.1.,14.2.,14.3.,4.4.,25.4.,16.5.,6.6.

17:00 – 17:50 hodin                               18:00-18:50 hodin

Bartošová Lucie                                      Frolová Stázka

Pomykalová Markéta                               Slaníková Aneta

Rybnikářová Darina                                 Rybnikářová Bára

Minaříková Natálie                                   Bahulová Klára

Habáňová Eva                                         Andrášková Lucie

Dufková Marie                                         Kramárová Pavlína

Kopečná Simona                                      Ostrožíková Tereza

Sokolová Monika                                     Soukeníková Kristýna

Sokolová Adéla                                       Hrabal Jan

Zajícová Natálie                                      Slaník Lukáš

*******************************************************************

4.skupina – Mateřská škola

9.10.,30.10.,20.11.,11.12.,22.1.,12.2.,12.3.,2.4.,23.4.,14.5.,4.6.

Pondělí – 17:00 – 17:50 hodin

Vávra Tomášek

Růžička Timotej

Žufánková Viktorka

Kučerová Kristýnka

Halíková Stelinka

Kopečná Barunka

Hrabalová Nikolka

Vaňková Eliška

Spalovač l-karnitin pro spalování tuků